Kapat
50%OFF
Shop Now
Promotion ends in
0
Sipariş Hattı: 0539 610 03 77

Merak Ettikleriniz

Nasıl Sipariş Veriyorum

https://mefaks.com.tr online mağazasından beğendiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak seçme işlemini gerçekleştirdikten sonra sepet sayfasında renk ve adet seçiminizi yaptıktan sonra “Satın Al ” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizin başarıyla tamamlandığını anlayabilmeniz için Siparişiniz Başarıyla Alınmıştır Sayfasını görmeniz gerekmektedir. Ayrıca sisteme belirttiğiniz e-mail adresinize anlık olarak siparişinizin ayrıntılarını içeren bir e-mail de gelecektir.

Siparişinizi oluştururken teknik bir problem yaşıyorsanız sistemde yer alan Canlı Destek Sistemimizden yada [email protected] adresinden e-mail yolu ile yardım talep edebilirsiniz.

Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum. Sitenize ne kadar güvenebilirim?

Sitemizde kredi kartı için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.

Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Ürünü satın aldığımda kaç gün içerisinde kargoyu alabilirim?

Mefaks TEKSTİL olarak satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo şiketimiz ile 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Size e-mail olarak göndereceğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Beğenmediğiniz ürünü 30 iş günü içerisinde sitemizde yer alan “Reyhan Mh. Mantıcı Cd. Kısmet İşhanı No:20 BURSA” adresine anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak koşulu ile gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığında ödeme işlemleri hakkında sizlerle irtibata geçilecektir.

Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır. https://mefaks.com.tr’dan almış olduğunuz bütün ürünlerimize iade garantisi veriyoruz. Bize kargo yoluyla ulaştıracağınız ürünlerin ücretini sizlere iade ediyoruz.

Merak Ettiğiniz Tüm Konular İçinBizi Arayabilirsiniz
Kapat

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Konuşmayı Başlat
1
Yardım edebilirim
Mefaks Tekstil
Merhaba
Yardım edebilirim.