Kapat
50%OFF
Shop Now
Promotion ends in
0
Sipariş Hattı: 0539 610 03 77

SİPARİŞ ve KARGO SÜRECİ

Nasıl Sipariş Vereceğim ?

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.
Online Sipariş
https://mefaks.com.tr online mağazasından beğendiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak seçme işlemini gerçekleştirdikten sonra sepet sayfasında renk ve adet seçiminizi yaptıktan sonra “Satın Al ” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Siparişinizin başarıyla tamamlandığını anlayabilmeniz için Siparişiniz Başarıyla Alınmıştır Sayfasını görmeniz gerekmektedir. Ayrıca sisteme belirttiğiniz e-mail adresinize anlık olarak siparişinizin ayrıntılarını içeren bir e-mail de gelecektir.
Siparişinizi oluştururken teknik bir problem yaşıyorsanız sistemde yer alan Canlı Destek Sistemimizden yada [email protected] adresinden e-mail yolu ile yardım talep edebilirsiniz.

Telefon İle Sipariş
MEFAKS TEKSTİL sipariş hattı 0539 610 03 77 i arayarak siparişinizi müşteri temsilcilerimize verebilirsiniz.
Whatsapp Sipariş
MEFAKS TEKSTİL Whatsapp hattı 0539 610 03 77 numaramıza yazarak müşteri temsilcilerimize sipariş verebilirsiniz.
SMS ile Sipariş
MEFAKS TEKSTİL sipariş hattı 0539 610 03 77 numarasına cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Mesaj içerisinde sipariş etmek istediğiniz ürünlerin adları, renkleri ve adetleri ile adres bilginiz ve İsim soy isim bilginizi paylaşmanız yeterlidir.
Müşteri Temsilcimiz sipariş teyidi için size ulaşacak ve siparişiniz işleme alınacaktır.

Siparişimi Nasıl Takip Edeceğim ?

https://mefaks.com.tr/ online mağazamızdan verdiğiniz siparişler ile ilgili tüm ayrıntılar sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize detayları ile birlikte iletilmektedir. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip kodunuzunda içinde yer aldığı e-mail ve SMS de sizlere iletilecektir. Kargo takip kodunuzu kullanarak Gönderim sağlanan kargo firmasının web sitesinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

İkinci bir alternatif olarak ise sisteme üye girişi gerçekleştirerek sipariş izleme bölümünde siparişinizin son durum bilgisini edinebilirsiniz.

Kargom Ne Zaman Elime Ulaşır?

https://mefaks.com.tr/ online mağazasından vermiş olduğunuz siparişler 1-3 iş günü içerisinde hızlıca hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen gönderiler Bursa içi 1 iş günü Bursa Dışı 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının Bazı İllerimizin içerisindeki ilçe yada köy beldelerine haftada sadece 1 gün teslimat gerçekleştirmektedir.
Siparişinizin ivedi bir şekilde elinize ulaşması gerektiği durumlarda canlı destek sistemimizden satın almayı düşündüğünüz ürünlerin adını paylaşarak net bir teslimat süresi bilgisini talep edebilirsiniz.

*** Nadirende olsa geçikmelerden dolayı sipariş kargo teslim süreleri gecikebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri birimimiz sizleri arayarak bilgilendirmektedir.

***Kargo teslimi sonrası ürünlerin size ulaşma süreleri normal şartlar göz önünde bulundurularak belirtilmiştir. İklim koşulları ve olağan üstü durumlarda kargo firmasının ürünleri teslim süreci de değişebilmektedir

Kargo Ücreti Ne Kadar Öderim?

https://mefaks.com.tr online mağazamızdan gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerin gönderimi sabit kargo ücretli olarak sağlanmaktadır.

Yurt Dışı Siparişlerinde kargo bedeli alıcıya aittir. Siparişinizdeki ürünlerin ağırlığına ve bulunduğunuz Ükeye göre kargo bedeli hesaplaması yapılarak tarafınıza bilgi verilir ve sipariş tutarına kargo bedeli ilave edilir.

İade ve Değişim Süreci Nasıl İşliyor ?

Ürününüzü teslim aldıktan sonra değişim yada iade talebinizi oluşturmak için faturanızın arka yüzünde bulunan iade ve değişim formunu doldurmanız gereklidir. Sizlere daha doğru ürün ve hizmetleri sağlayabilmemiz adına iade nedeninizi de rica ederiz.

İade ve değişim formunda belirtilen anlaşmalı kargolardan bir tanesini seçerek iade ürünü bulunduğunuz yerden aldırabilirsiniz kargo firmasına herhangi bir ödeme gerçekleştirmenize gerek yoktur.

Ürünümü İade Ettim Paramı Nasıl Geri Alacağım?

İade yada değişim için geri gönderdiğiniz ürünler incelenerek kullanılmış olmadığı ve ürünün ambalajı ile eksiksiz olduğu teyit edilir. İade Onayından sonra

*Havale ile Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz hesap numaralarınıza aktarım sağlanır.

*Kredi Kartı ile Ödeme gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde çekilen tutar kredi kartı hesabınıza geri aktarılır.

***Not: Müşteri Temsilcimiz iade teyidi için size ulaşacak ve iadeniz işleme alınacaktır.

Kapat

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Konuşmayı Başlat
1
Yardım edebilirim
Mefaks Tekstil
Merhaba
Yardım edebilirim.