Kapat
50%OFF
Shop Now
Promotion ends in
0
Sipariş Hattı: 0539 610 03 77

GARANTİ, İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

– mefaks.com.tr sitesindeki tüm ürünler MEFAKS TEKSTİL garantisi altındadır. MEFAKS TEKSTİL; satın aldığınız ürünleri ömür boyu kullanabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.
– Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; MEFAKS TEKSTİL dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.
– Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.
– Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu – MEFAKS TEKSTİL e bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.
– Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan veya 0224 221 62 00 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

– Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler ‘kişiye özel’ hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.
– “İndirimdekiler” kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.
– Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden veya
+90 224 221 62 00 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.
– İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde herhangi bir MNG Kargo şubesinden MEFAKS TEKSTİL adına veya aşağıda bulunan adrese gönderilmesi gerekir:

Reyhan Mh.Mantıcı Cd. Kısmet İşhanı No:20 BURSA
Firma Ünvanı: MEFAKS TEKSTİL
Ürün iade ve değişim şartlarında 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun gereği uygulamalar esas alınmıştır.

Kapat

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Konuşmayı Başlat
1
Yardım edebilirim
Mefaks Tekstil
Merhaba
Yardım edebilirim.